Pirkimo – Pardavimo sutartis

Gėlės

Klientas aiškiai supranta, kad skintos gėlės, jų puokštės ar kompozicijos gali skirtis nuo pavaizduotų kataloge dėl sezoniškumo, o taip pat dėl išskirtinės gėlių savybės – nėra ir negali būti visiškai vienodų dviejų gėlių. Taigi, puokštė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Tačiau, mes stengiamės padaryti viską, kad gėlės ar puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą prekę, kurią Jūs užsakėte. Taip pat mes negalime garantuoti, kad užsakymo vykdymo dieną turėsime Jūsų užsakytu gėlių.

Mokėjimai

Užsakymą apmokėti galima pavedimu tiesiogiai į mūsų įmonės sąskaitą. Užsakymą apmokėti galite per PAYSERA sistemą (aptarnaujami visi Lietuvos bankai) . Visi mokėjimai yra apsaugoti SSL (Secure Socket Layer) raktu užšifruotu ryšiu, su sumania apsaugos nuo sukčiavimo sistema. Siūlome patogų ir greitą apmokėjimo būdą mokantiems iš VISA ar MasterCard kreditinių kortelių.

Kainos ir užsakymai

Į kainas, pateiktas internetinėje parduotuvėje, yra įskaičiuoti visi mokesčiai ( PVM ir kt.), išskyrus pristatymo mokestį Lietuvoje. Jis nurodomas pasirinkus pageidaujamą pristatymo vietą. Patvirtinę užsakymą gausite el. laišką su pilna užsakymo informacija. Prašome išsaugoti šį laišką ar bent užsakymo numerį iki užsakymo įvykdymo.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymus galima atšaukti prieš vieną darbo dieną iki pristatymo dienos 8 skyriuje nurodytais telefonais. Užsakymo atšaukime būtina nurodyti užsakymo (sąskaitos-faktūros) numerį, gavėjo vardą ir adresą. Praėjus atšaukimo laikui, negarantuojame mokėjimo grąžinimo.

Pristatymas

Pristatymo sąlygas galite rasti paspaudę čia.

Garantija

Mums labai svarbu, kad užsakovas būtų patenkintas užsakymo įvykdymu. Garantuojame, kad visi užsakymai bus vykdomi profesionalų ir atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus. Pristatytam produktui taikoma 12 valandų kokybės garantija po pristatymo, jeigu jo laikymo sąlygos atitinka minimalius reikalavimus (gėlės pamerktos vazoje, patalpos temperatūra neviršija 25C, nėra skersvėjų). Gėlės arba augalai, dėl kurių pareiškiamos pretenzijos, bus pakeisti kitu produktu, jei per šį laiko tarpsnį jie bus grąžinti į parduotuvę.